Ozono taikymo saugumas

bochi1-e1413463040687

Profesorius VelioBoči (Italija) – vienas žymiausių mokslininkų pasaulyje, tyrinejančių ozono efektyvumą.

Ar šie metodai saugūs?

Nors ozonas ir vandenilio peroksidas gryname pavidale yra nuodingi, bet labai mažomis dozėmis (Rusijos Nyžnyj Novgorodo Medicinos akademijos užpatentuotas ir kliniškai patikrintas metodas) jie tampa absoliučiai saugūs ir labai efektyvūs. Jei ozonas taikomas rekomenduotomis dozėmis ir kvalifikuoto specialisto priežiūroje, galimybė, kad organizmas neigiamai reaguos į biooksidantinius procesus, labai mažas. Pvz., kaip rodo vokiečių tyrimai, kurių metu buvo surinkti duomenys apie 384775 pacientus ir daugiau nei 5 milijonus ozonoterapijos taikymo atvejų, pašalinių efektų procentas yra 0,0007% vienam taikymui. Šis skaičius kur kas mažesnis, nei bet kuriam kitam terapijos metodui.

Paskaičiuota, kad per pastaruosius 70 metų biooksidantiniai metodai buvo taikomi daugiau kaip 10 milijonų žmonių (daugiausia Vokietijoje, Rusijoje, Kuboje)

Rusijos ozono terapijos mokykla ir metodikos

Ši mokykla susiformavo 2000 metais. Ji skiriasi nuo Europinės tuo, kad gydymo tikslais jie pasirinko pačias saugiausias, mažiausias, ozono dozes. Esminis skirtumas tas, kad ozono “nešėju” jie pasirinko fiziologinį tirpalą.  Jie laikosi paties svarbiausio principo medicinoje: nepakenk.
Saugumas ir efektyvumas – ozonoterapijos kryptis Rusijos mokslininkų praktikoje.
Tas metodas pritaikytas ir išbandytas daug kartų pačiose įvairiausiose terapijos srityse. Tai galima buvo pasiekti tik sukūrus atitinkamus aukštos kokybės ozonatorius, specialią aparatūrą, kurios pagrindinis kokybės rodiklis – itin tikslus dozių “išmetimas”, toks mažas, kad anksčiau medicina jų “mažumo” net nelaikė terapiniu metodu.
Ozonoterapija – nemedikamentinis gydymo būdas, tačiau labai gerai dera su medikamentiniu ir jį sustiprina. Ligoniui nereikia skirti didelių cheminių vaistų dozių.
Rusijos ir Europos ozonoterapeutų patirtis rodo, kad ozono panaudojimas gydymo tikslams padeda sumažinti medikamentinį “krūvį” ligoniui. Terapija tampa ir efektyvesnė ir žymiai pigesnė.

gydytojas1

Prof. Маslennikov О.

Nižnij Novgorodo valstybinės Medicinos akademijos naujų medicinos technologijų katedros vadovas. Nuo 1995 m.tiria ozono panaudojimo klinikinėje praktikoje klausimus. Daugiau negu 140 mokslinių darbų, iš kurių 40 skirti ozono tematikai. Dviejų išradimų, dviejų monografijų ir dviejų ozonoterapijos vadovėlių autorius

gydytoja2

Prof. K.N. Kontorščikova

Nižnij Novgorodo valstybinės medicinos akademijos klinikinės laboratorinės diagnostikos laboratorijos vadovė. Nuo 1985 metų tiria ozono biologinio aktyvumo mechanizmus. 161 mokslinių darbų, skrtų ozono tematikai autorė. 2 atradimų, 12 išradimų, 6 monografijų autorė.

Nyžnyj Novgorodo Medicinos akademija – ozonoterapijos lyderė Rusijoje

Nyžnyj Novgorodo Medicinos akademija – tai viena iš aukščiausius reitingus pasaulyje turinti klinika su milžiniška moksline baze. Jos diplomai pripažįstami ir Lietuvoje ir visame pasaulyje. Ten yra puikios sąlygos mokytis ozonoterapijos paslapčių ir mūsų medikams. Beje, Rusijoje ozonoterapija laikoma prioritetine medicinos sritimi. Ozonoterapijos tyrimais užsiima Centrinė mokslinė tiriamoji laboratorija ir net septynios klinikinės katedros. Ten dirba 8 mokslų daktarai, 17 mokslų kandidatų. Jie paskelbė virš 200 mokslinių darbų, apginta apie 30 disertacijų, atlikta 16 autorinių atradimų. Svarbiausi tyrimai orientuoti į ozono biologinį poveikį ir gydymo efektyvumą ir taikymą klinikoje.

2006 m. Vilniuje viešėjo ir skaitė teorines paskaitas gydytojams ozonoterapeutams garsūs svečiai iš Nyžnij Novgorodo Medicinos Akademijos.

Profesorius O. V. Maslenikovas, Nyžnij Nongorodo Medicinos Akademijos katedros, užsiimančios naujausiomis mokslų technologijomis ozonoterapijos srityje, vadovas. Nuo 1995 metų jis “kuruoja” ozono taikymo klinikoje praktinius metodus.
Jis parašęs virš 190  mokslinių darbų tais klausimais. Tai dviejų mokslinių atradimų ir dviejų monografijų apie ozonoterapiją autorius.

Prof. K.N Kontorščikova yra Nyžnij Novgorodo Medicinos Akademijos klinikinės laboratorinės diagnostikos katedros vadovė.
Nuo 1985 metų ji užsiima moksliniu ozono biologinio poveikio tyrimu. Ji parašė virš 200 mokslinio darbų, iš kurių net 112  skirta ozonoterapijai. Ji yra 12 mokslinių atradimų autorė ir 6 monografijų autorė.
Šie du specialistai išleido labai svarbų veikalą skirtą medikams “Ozonoterapijos vadovas”, kuriame nušviesti ir tiksliai aprašyti ozono taikymo būdai klinikoje.
Į Nyžnij Novgorodą pas juos vyksta mokytis specialistai iš visų pasaulio šalių.